Jak to funguje?

Úniková hra je založená na uzavřeném prostoru, omezeném času a zamčených dveřích. Hráči vstoupí do tématické místnosti (ESC Room nabízí prostředí kanceláře, vězeňské cely, pracovny a fotoateliéru) a mají za úkol do 60 minut najít cestu ven. Místnost obsahuje řadu šifer, hlavolamů a překážek, které soutěžící musí překonat.

Jakou místnost vybrat?

Ve výběru máme čtyři tématicky různé únikové místnosti. Podívejte se na jejich popisy v sekci Únikové hry a vyberte si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. U každé je uvedený nástin příběhu, náročnost a další informace.

Jaký je v ESC Room servis?

Přátelský. Průvodce bude vždy nablízku, aby vám mohl poskytnou nápovědu (způsob nápovědy záleží na tom, v jaké budete místnosti). Pokud místnost nestihnete vyřešit, projde s vámi chybějící hlavolamy a ukáže vám, jak na to. Pokud hned po vás nebude na řadě další skupina, pravděpodobně vám nechá nějakou tu minutu navíc. A bude se na vás usmívat :)

Co je to klub ESC Room?

Pokud si založíte svůj Uživatelský profil (sekce se stejným jménem), dostanete od nás za každou odehranou únikovou místnost body. Až jich budete mít dostatek, vyměníme vám je za volnou vstupenku. Nezapomeňte se proto registrovat a po každé návštěvě požádat obsluhu o připsání vašich zasloužených bodů (vždy uveďte váš nick).

Co takhle teambuilding nebo večírek v ESC Room?

Ale samozřejmě, budeme rádi :) Teambuildingy u nás děláme běžně a to i mimo otevírací dobu. Umíme hry lehce přizpůsobit podle vašich potřeb (například ve finále hry můžete objevit firemní bonus :) ) Večírky loučení se svobodou jsme už také párkrát pořádali, stejně jako oslavy narozenin... máme své klienty rádi a zatím jsme se vždy dohodli k oboustranné spokojenosti. Zavolejte.