V době, kdy je většina z nás přinucená být v domácí polokaranténě, dovolujeme si nabídnout vám naši první virtuální hru. Postavili jsme ji tak, aby vás zabavila na celý týden a současně tak, aby to byl svým způsobem závod.

Jaká jsou pravidla?

Do 4. dubna 2020, do 20:00 si můžete zakoupit vstupenku do hry za symbolickou cenu 300,- Kč  (tady na našem webu, stačí kliknout na sekci REZERVACE). Potom přihlášky uzavřeme a už nebude možné se hry zúčastnit.
Hra začne hned druhý den, tedy 5. dubna 2020 ráno v 8:00, kdy se všem přihlášeným odemkne první úkol. Na jeho vyluštění budou mít hráči přesně 8 hodin. Po tomto limitu se odemkne další úkol, za dalších 8 hodin další, za dalších 8 hodin další a tak dál, až do 11. dubna 2020, kdy se odemkne o půlnoci poslední, tedy 21. úkol. I na jeho vyluštění bude limit osmi hodin, potom hra skončí a bude vyhlášeno pořadí všech hráčů.

Jak se hra bude bodovat?

Velice jednoduchým způsobem – za každý úkol vyluštěný v limitu dostane hráč tolik bodů, kolik mu bude zbývat minut do konce limitu. Například, pokud úkol vyluštíte za 6 hodin, dostanete 120 bodů.
Pokud úkol nestihnete vyluštit v limitu, zůstane pro vás i tak odemčený až do konce celé hry, a vy se k jeho luštění můžete vrátit, ale už za něj nedostanete žádné body.
Ukaždého úkolu bude je stanovený také počet pokusů, které máte na jeho vyluštění. Pokud je například počet možných odpovědí na nějaký úkol dvě, máte samozřejmě jen jeden pokus. První pokus je samozřejmě „zdarma“, za každý další vám strhneme nějaké body (tím zabráníme tomu, aby bylo možné úkol řešit nekonečným zadáváním všech možností).

Jaké  budou úkoly?

Různorodé 🙂 Všechny budou mít společné to, že budou luštitelné z domova. Jejich obtížnost bude proměnlivá (vždy bude uvedeno). Někdy budete potřebovat hodně počítat, někdy googlit a wikipedit, někdy použít něco, co máme všichni doma, někdy třeba někomu zatelefonovat. Protože ale máme k dispozici všechny možné technologie, určitě vždy najdete někoho, kdo vám bude umět poradit. Každý z 21 úkolů vždy vyžaduje zadání nějakého textového řetězce do odpovědního políčka.

Kdo má ve hře největší šanci?

Kdokoliv. Pokud vám nevyjde jeden úkol, může vám vyjít hned ten další. Nestane se tak, že když se vám nepovede start, další soutěžící už nedohoníte. Máte dalších 21 šancí 🙂

Je to soutěž, co můžu vyhrát?

Ano, je to soutěž a můžete něco vyhrát 🙂 Abychom vás motivovali, připravili jsme pro první tři soutežící (s největším počtem bodů na konci hry) tyto ceny:

První místo – vstupenka na outdoorovou hru Operation Mindfall pro 6 osob v hodnotě 2000,- Kč
Druhé místo – vstupenka na outdoorovou hru Operation Mindfall pro 4 osoby v hodnotě 1600,- Kč
Třetí místo – vstupenka na naši libovolnou indoorovou hru pro 6 osob v hodnotě 1500,- Kč

Všechny ceny bude možné uplatnit po skončení karantény a obnovení provozu ESC Room.

Kde hru najdu?

Do půlnoci před začátkem hry vám přijde na vaši e-mailovou adresu, kterou uvedete při koupi vstupenky e-mail s odkazem na webovou stránku, na které bude vstup do hry.

PRÁCE S INTERNETEM 100%
LUŠTĚNÍ 80%
ŠIKOVNOST A VYNALÉZAVOST 60%
  • cena: 300,- Kč/hráč (tým)
  • počet hráčů: neomezeně
  • čas na hru: týden
  • Hra se neopakuje
  • začátek: 5. dubna 2020 v 8:00 ráno