Logo ooutdoorová úniková hra Terezka a 10 dvíře

Terezka a 10 dvířek

Outdoorová hra určená primárně pro rodiče s dětmi, ale vhodná i pro věčné dobrodruhy. Zachráníte zracenou kočku Terezku, kterou kočičí čarodějnice zavřela za 10 pěkně vykutálených dvířek?

Jak to funguje?
Začátek i konec hry je u bývalé končené stanice tramvaje č.4 na kraji Borského parku. Půjčíme vám nabitý iPad (posichorvaný ještě víc nabitou power bankou), malou brašničku s pomůckami každého správného dobrodruha a můžete začít. Aplikace v tabletu vás uvede do hry a bude vás navigovat po celé trase. Vždy, když přijdete do blízkosti jedné ze zastávek (v této hře jsou to jednotlivá zakletá kočičí dvířka), na tabletu uvidíte zadání úkolu, tedy jak dvířka otevřít. Někgeré úkoly budete lusštit formou hry přímo na tabletu, některá hledáním připravených indícií v okolí zastávky a některá s použitím některé z pomůcek z brašničky.

Jak je to náročné?

Terén skoro vůbec, dílka trasy je přibližně 1,5 km a vede jako okruh celým Borským parkem výhradně po cestách sjízdných i pro kočárek, až na jednu malou výjimku po rovině. Luštění nená úplně zadarmo, ale na druhou stranu, pokud budete jen trochu přemýšlet, nebude nijak těžké a bude to zábava.

Kolik to stojí?

Protože se jedná o naši autorskou hru, mohli jsme jít s cenou oproti loňskému roku výrazně dolů 🙂 Hra pro jednu skupinu hráčů (neomezený počet členů) stojí 750,- Kč.

Jak se to objednává?

Vzhledem k povaze hry není potřeba stanovovat napevno žádné termíny – stačí tedy, když nám zatelefonujete a domluvíte si čas hry tak, aby vám vyhovoval.